ANASAYFA KURUMSAL REFERANSLAR TALEP FORMU İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM  
   
 
Hakkımızda
 

  

TRİBUN YAPI SAN VE TİC .

1987 yılında İsa Yılmaz tarafından kurulmuştur. 1987 yılından itibaren sadece çelik konstrüksiyon ve spor seyirci.Tribün konusunda uzman bir kuruluş olarak seri, standart, ekonomik ve en önemlisi kaliteli olmayı amaçlayan çelik konstrüksiyon ve spor seyirci tribün üretimine başlamıştır. 1987 Yılında bugünkü genel merkez ofisimizde 1000 m2 alanda Üretime devam edilmiş, teknolojiye sürekli yatırım yapan firmamız 1987 yılında İstanbul Sultanbeyli Türkiye'nin en büyük çelik konstrüksiyon ve Spor seyirci tribün fabrikasını kurmuştur. 1000 m2 alan üzerindeki modern fabrikasında CNC işleme ve transfer Hatları en son teknolojinin imkânlar. Nispetinde modern tezgâhları, deneyimli, bilgi ve beceriye sahip mühendis, usta ve kalifiye . Elemanları ile. Tüm Spor Malzemeleri Ve. Teleskopik ve portatif seyirci tribün tasarım ve planlamasını yaparak standart, Yüksek verimli seyirci oturma grupları tribün üretmektedir. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika'da birçok firmaya ihracat Yapan firmamız satış öncesi ve satış Sonrası hizmeti ile Türkiye ve yurtdışındaki birçok distribütörü aracılığı veya direk olarak Ürünlerini Müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ar-Ge

Tribün Yapı. Ar-Ge çalışmalarına çok önem verir ve yüksek donanımlı bir Ar- Ge departmanına sahiptir.

Ar-Ge çalışmalarında 3D CAD/CAM/FEA yöntemleri Aktif olarak kullanılmaktadır. Ar-Ge ile imalat

Arasındaki Network köprüsü ile Tüm imalat parametreleri kontrol altında tutulmaktadır.

Pazarlama

Güler yüzlü, müşteri odaklılığının bilincindeki Tribün YAPI pazarlama personeli her geçen gün

Müşteri memnuniyeti için çalışmakta ve aktif pazarlama ile hizmeti müşterinin ayağına taşımaktadır.Pazarlama personeli müşterilerinin her türlü öneri ve tavsiyelerine açık, müşteri ile imalat arasındaki Canlı köprülerdir.

Teknik Destek

Müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek, satış öncesi ve sonrası İçin teknik mühendislik hizmetlerimizle, sağlıklı ve dayanıklı ürün Seçimi sağlanmaktadır. Bu bölümde müşterilerimizin Tüm teknik. Destekleri daimi olarak mühendislerimiz tarafın dan dan yürütülmektedir.

İnsan Kaynakları

Ürün kalitesini etkileyen eleman seçimi, eğitimi, verimliliğinin artırılması İnsan Kaynakları departmanı tarafından Yönetilmektedir. Teknik ve Endüstri Meslek Liseleri ve Mesleki Eğitim Merkezleri ile ortaklaşa çalışmalar yürütmekte, bu Sayede yetiştirilen Teknik elemanlar firma bünyesinde Türk sanayi ve spora hizmet etmektedir.

Planlama

İmalat içerisinde bulunan birçok istasyonlar ile online bağlı planlama bölümü, ERP tabanlı Program ile tüm imalatı kontrol . Altında tutmaktadır. Planlama bölümü imalatın esnek Yapısını ve imalat gücünü en iyi şekilde yönetip, müşterilerimize daha. Hızlı hizmet için çalışmaktadır.

Kalite Güvence

Tribün Yapı. Kalite Güvence Müdürlüğü, sistem bütünlüğü ve sürekli kalite anlayışı ile yönetimin kalitesini sürekli . İyileştirmekte ve yen, atılımlara olanak tanımaktadır. Kalite seviyesinin yüksek tutulması Tribün Yapı vazgeçilmez temel . Misyonudur.

Kalite Kontrol

Tribün Yapı gücünü arttıran ve farklılığını ortaya çıkaran bir diğer unusur Kalite Kontrol. Departmanıdır. 3D boyut ölçüm, Ölçümü gibi birçok yüksek teknoloji ürünle donatılmış olan departman,Tribün Yapı. Hatalara geçit vermeyen bir kalesidir.

Montaj

Tribün Yapı montaj departmanı, imalat alanından ayrılmış olup en temiz şartlarda ve tecrübeli elemanların kontrolünde . Yürütülmektedir. Teleskopik ve portatif tribün montajdan sonra son kontrol odasında imalat ve montaj hatalarına karşı test . Edilmekte ve onaylandıktan sonra boyahane bölümüne sevk edilmektedir.    FAALİYET KONULARIMIZ ve ÜRETİMLERİMİZ

1 : Açık alan sabit ve portatif spor, tören ve festival tribünleri,
2 : Kapalı salon sabit, portatif tribün ve teleskopik tribünleri,
3 : Teleskopik ve sabit Gazino sahneleri, Dershane ve An fi platformları,
4 : Zemine ve duvara montajlı, açılır-kapanır ve tavandan teleskopik potalar,
5 : Tenis - voleybol dikmeleri, hakem kuleleri, futbol, hentbol kale direkleri,
6 : Çocuk oyun alanlar, spor eğitim ekipmanları,
7 : Kurumsal kimlik uygulamaları ve projeli özel üretimler,

8 : Trofo Kapısı
  TELESKOPİK TRİBUN  
  ÇATILI PROTOKOL VE SEYİRCİ PORTATİF TRİBUNLERİ  
  İKİNÇİ EL PORTATİF SEYİRCİ TRİBÜN SATILIK  
  PORTATİF TRİBUN  
  BASKETBOL POTALARI  
  TENİS VE BASKETBOL SAHALARI  
  TRİBÜN OTURMA GRUPLARI  
  SPOR EKİPMANLARI  
 
 
 
 
Anasayfa | Kurumsal | Referanslar | Talep Formu | İnsan Kaynakları | İletişim